Antandros Derneği İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın Konuğu

Antandros Derneği İstanbul Kongre Merkezi’nde 20-23 Şubat tarihleri arasında düzenlenen Tarihin Sıfır Noktasından Çağdaş Sanata temalı İstanbul Sanat ve Antika Fuarı’nın (İAFF) Konuğu olarak fuarda yer alacak.

20 Subat - Antandros Derneği İstanbul Sanat ve Antika Fuarı

Sanatseverler, fuarda, katılımcı kurumların özenle oluşturduğu seçki bağlamında, sanatsal üretim (resim, heykel, baskı, fotoğraf vb) ve antika objeler yanı sıra yetkin yapıtlardan oluşan koleksiyon seçkileriyle buluşma, sanatsal malzeme ve yayınlara ilişkin faaliyet gösteren saygın birimlerle bir araya gelebilme, farklı başlıkları içeren bir dizi akademik etkinlikle (konferans/sunum, panel, söyleşi vb) kucaklaşma, sahibi olduğu eser ve objelerin değerlemesi hususunda yardımcı olmayı hedefleyen ‘ekspertiz bürosu’ aracılığıyla ücretsiz hizmet alabilme şansı bulabilecek.

20 Şubat Perşembe günü saat 14.00’de Prof. Dr. Gürcan Polat ve Doç. Dr. Yasemin Polat “Antandros: Mitoloji, Tarih, Arkeoloji ve Buluntu” üzerine sunumlarını yapacaklar.

Fuara Antandros Derneği’ni davet eden derneğimizin üyeleri olan ve de Fuar Seçici Kurul Başkanı Sayın Halilhan Dostal ve Fuar Koordinatörü Sayın Serap Dostal’a desteklerinden dolayı çok teşekkür ederiz.

Fuarla ilgili detaylı bilgiye https://www.iaafistanbul.com/ adresinden ulaşabilirsiniz.

tr_TRTR