Kazı Ekibi 2004-2000

2004

Kazı Ekibi 2004 Toplu Fotoğraf

Yrd. Doç. Dr. Gürcan POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Doç. Dr. Yılmaz Selim ERDAL (Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü)
Yrd. Doç. Dr. Yasemin POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Firdevs SAYILAN (Sanat Tarihçi - Fotoğraf Sanatçısı)
Neriman ÖZAYDIN (Balıkesi Müzesi Müdürü)
Necla OKAN (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
Tülin TAN (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
Ali Kemal KARAYEL (Dokuz Eylül Üniversitesi Harita ve Kadastro Programı Öğretim Görevlisi)
Tuncay KÜÇÜK (Ege Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisi)
Yücel PEHLİVAN (Ege Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisi)
Kahraman YAĞIZ (Ege Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisi)
Özge YILDIZ (Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi)
Seçil ÇOKOĞULLU (Arkeolog)
Ahu GÜRER (Arkeolog)
Burcu SEKBAN (Arkeolog)

Serra SOMERSAN (Arkeolog)
Fatma ŞENOL (Arkeolog)
Mustafa TÜRK (Arkeolog)
Aytekin ÜNEY (Arkeolog)
Rabia AKTAŞ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
İffet ASIBOSTAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Çağdaş ÇILDIR (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Taylan DOĞAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Duygu ŞAHİN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Bala YILDIRIM (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Onur ZUNAL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Aslan ÇAKIR (Restoratör)
Ceren ODABAŞOĞLU (Restoratör)
Elif GÜLER (Restoratör)
Ergün ÇAĞIRAN (İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Öğrencisi)
Derya METİN (İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Öğrencisi)

Eda OĞUZ (İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Öğrencisi)
Zeynep ÖRGEN (İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Öğrencisi)
Berkay TUNCAY (İstanbul Üniversitesi Taşınabilir Kültür Varlıklarını Koruma ve Onarım Bölümü Öğrencisi)
Hikmet GÜNGÖR (Dokuz Eylül Üniversitesi Harita ve Kadastro Programı Öğrencisi)
Barış ÜNSAL (Dokuz Eylül Üniversitesi Harita ve Kadastro Programı Öğrencisi)
Ersin YILMAZ (Dokuz Eylül Üniversitesi Harita ve Kadastro Programı Öğrencisi)
Onur CERİTOĞLU (İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)
Oya OKUMUŞ (İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)
Işık ÖZBEK (Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)

2003

Kazı Ekibi 2003 Toplu Fotoğraf

Yrd. Doç. Dr. Gürcan POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Yrd. Doç. Dr. Yasemin POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Firdevs SAYILAN (Sanat Tarihçi - Fotoğraf Sanatçısı)
Neriman ÖZAYDIN (Balıkesi Müzesi Müdürü)
Necla OKAN (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
İlknur SUBAŞI (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
Yücel PEHLİVAN (Ege Üniversitesi Yüksek Lisans Öğrencisi)
Tuncay KÜÇÜK (Arkeolog)
Burcu SEKBAN (Arkeolog)
Serra SOMERSAN (Arkeolog)
Fatma ŞENOL (Arkeolog)
Kahraman YAĞIZ (Arkeolog)
Özge YILDIZ (Arkeolog)
Rabia AKTAŞ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
İffet ASIBOSTAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)

Betül BAŞAK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Seçil ÇOKOĞULLU (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Ahu GÜRER (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Aytekin ÜNEY (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Bala YILDIRIM (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Onur ZUNAL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Erkan ÇAKICI (Restoratör)
Aslan ÇAKIR (Restoratör)
Tuğba DİRİCAN (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Gülenay ERDEM (İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)
Çiğdem MAHSUNLAR (İstanbul Teknik Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)

Mert AYAROĞLU (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Korhan BİRCAN (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
MURAT BİRCAN (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Doruk DÜNDAR (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Sinan GÜVEN (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Koray KÜÇÜK (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Yeşim ÖZALP (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Korhan ÖZKAN (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)
Oytun TUZCU (Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sualtı Topluluğu)

2002

Yrd. Doç. Dr. Gürcan POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Doç. Dr. Yılmaz Selim ERDAL (Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü)
Arş. Gör. Yasemin POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Arş. Gör. Aytekin ERDOĞAN (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Firdevs SAYILAN (Sanat Tarihçi - Fotoğraf Sanatçısı)
Neriman ÖZAYDIN (Balıkesi Müzesi Müdürü)
Turhan KAYABEY (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
Ali Metin BÜYÜKKARAKAYA (Hacettepe Üniversitesi Antropoloji Bölümü Yüksek Lisans Öğrencisi)
Betül BAŞAK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Seçil ÇOKOĞULLU (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Ahu GÜRER (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Açelya KİREZCİ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)

Tuncay KÜÇÜK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
İbrahim ÖNAL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Mert SALGIN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Burcu SEKBAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Serra SOMERSAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Mete Mutlu ŞAHAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Fatma ŞENOL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Sevim UÇAR (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Aytekin ÜNEY (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Kahraman YAĞIZ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Özge YILDIZ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Onur ZUNAL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Erkan ÇAKICI (Restoratör)

Aslan ÇAKIR (Restoratör)
Mehmet UĞURYOL (Restoratör)
Serdar AKGÜL (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Barış BAYSAL (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Tuğba DİRİCAN (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Selçuk KÜRÜM (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Elvan SİNAN (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksekokulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Gökçe ATABEY (Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)

2001

Kazı Ekibi 2001 Toplu Fotoğraf

Yrd. Doç. Dr. Gürcan POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Yrd. Doç. Dr. Cumhur TANRIVER (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Arş. Gör. Yasemin POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Arş. Gör. Aytekin ERDOĞAN (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Firdevs SAYILAN (Sanat Tarihçi - Fotoğraf Sanatçısı)
Neriman ÖZAYDIN (Balıkesi Müzesi Müdürü)
Turhan KAYABEY (Arkeolog – Balıkesir Müzesi)
Betül BAŞAK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Serhan BAYGON (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Seçil ÇOKOĞULLU (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)

Devrim ERŞEN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Müge GÜRALP (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Ahu GÜRER (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Tuncay KÜÇÜK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Yücel PEHLİVAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Burcu SEKBAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Serra SOMERSAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Fatma ŞENOL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Elif TUNAK (İstanbul Üniversitesi Sanat Tarihi Bölümü Öğrencisi)

Aytekin ÜNEY (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Kahraman YAĞIZ (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Erkan ÇAKICI (Trakya Üniversitesi Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Aslan ÇAKIR (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksek Okulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Altan TÜRKMEN (Ankara Üniversitesi Başkent Meslek Yüksek Okulu Restorasyon ve Konservasyon Programı Öğrencisi)
Gökçe ATABEY (Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)
Aylin DURAK (Dokuz Eylül Üniversitesi Mimarlık Bölümü Öğrencisi)

2000

Kazı Ekibi 2000 Toplu Fotoğraf

Yrd. Doç. Dr. Gürcan POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Arş. Gör. Yasemin POLAT (Ege Üniversitesi Öğretim Üyesi)
Songül ERDOĞAN (Bakanlık Temsilcisi – Edirne Müzesi)

Devrim ERŞEN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Tuncay KÜÇÜK (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Yücel PEHLİVAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)

Serra SOMERSAN (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)
Fatma ŞENOL (Ege Üniversitesi Arkeoloji Bölümü Öğrencisi)

tr_TRTR
en_USEN tr_TRTR