KÜLTÜREL MİRAS FUAR VE KONFERANSI HERİTAGE İSTANBUL’DA ZİYARETÇİ KAYITLARI AÇILDI

Koruma, restorasyon, arkeoloji, müze ve teknoloji sektörlerini bir araya getirecek Heritage İstanbul Fuar ve Konferansı 2021 yılında 5. kez kapılarını sektör profesyonelleri ve kültürel miras meraklılarına açıyor! 23-25 Haziran’da düzenlenecek Heritage İstanbul Fuar ve Konferansına sıra beklemeden ve en güvenilir şekilde ‘temassız’ giriş yapmanız için online kayıt sistemimiz açıldı!

HERİTAGE İSTANBUL’DA ZİYARETÇİ KAYITLARI AÇILDI

İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleşecek olan 5. Uluslararası Koruma, Restorasyon, Arkeoloji, Müze ve Teknolojileri Fuar ve Konferansı Heritage İstanbul’a ziyaretçi kaydınızı geç kalmadan yapabilir, siz de sektörlerinin en ünlü isimleri, uzman üretici ve hizmet sağlayıcılarıyla bir araya gelebilirsiniz.

Online Ziyaretçi Kaydı için Tıklayınız.

 HERITAGE ISTANBUL NEDİR?

24-26 Mart 2021 tarihlerinde 5. kez düzenlenecek olan Heritage Istanbul, Türkiye’de kültürel miras bilincinin artması ve bu mirasın korunması gibi konuları kendisine sosyal misyon edinen ve bu misyon doğrultusunda ürün, hizmet ve teknolojilerin geliştirilmesini hedefleyen koruma, restorasyon, arkeoloji, müze, teknoloji fuarı ve konferansıdır.

TC Kültür ve Turizm Bakanlığı başta olmak üzere, Kültür Varlıkları ve Müzeler Genel Müdürlüğü, Vakıflar Genel Müdürlüğü ve İBB gibi sektörün en önemli kamu paydaşları tarafından desteklenen, Heritage Istanbul; müzecilik, arkeoloji, restorasyon sektörlerinde faaliyet gösteren lider uluslararası firmaların stantlı katılım gösterdiği; konferans, söyleşi ve atölye gibi renkli etkinliklerle konularında uzman birbirinden değerli ismin kültürel miras meraklılarıyla buluştuğu sektörde marka olmayı başarmış bir platformdur.

Siz de Heritage Istanbul markasının etkinlik platformunda sektörle bir araya gelebilir, müzecilik, arkeoloji, restorasyon endüstrilerinde sesinizi duyurabilirsiniz!

ORGANİZATÖR HAKKINDA

2008 yılında “Think Global – Küresel Düşün” mottosuyla sektörde engin tecrübeye sahip profesyoneller tarafından uluslararası standartları Türkiye’ye kazandırmak amacıyla kurulan TG EXPO ULUSLARARASI FUARCILIK A.Ş. birçok ilki gerçekleştirerek Türk fuarcılık sektörünün gelişimine destek veren yenilikçi bir marka olmuştur.

Dünyanın en büyük fuar organizatörlerinin uluslararası çatı derneği olan UFI ve dünya çapındaki kongre ve uluslararası toplantılar sektörünün en önemli birliklerinden biri olan ICCA’ya üyelikleri bulunan TG Expo, T.C. Ticaret Bakanlığı’ndan yurt dışı fuarların milli katılım organizasyonlarını gerçekleştirmek üzere akredite bir şirkettir. 5 kıtada 35’ten fazla ülkede bireysel ya da milli katılım organizasyonları ve Türkiye’de ana organizatörlüğünü üstlendiği fuarlar ile Türk firmalarının uluslararası pazarlarda ürünlerini tanıtmalarını ve ticaret hacimlerini genişletmelerini sağlamaktadır.

İletişim:

Batuhan KILBAŞ

Pazarlama Müdürü

TG Expo Uluslararası Fuarcılık A.Ş

batuhan.kilbas@tgexpo.com

0551 732 48 02

en_USEN
tr_TRTR en_USEN